1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy
  o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust.
 2. Dzisiaj Pierwsza niedziela miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00.
 3. 14 września br. w poniedziałek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zgodnie z decyzją papieża Franciszka zostanie odprawione Nabożeństwo Adoracji Krzyża, które w Wielki Piątek, nie mogło być publicznie celebrowane ze względu na obostrzenia sanitarne. Zachęcamy wiernych, by w tym dniu skorzystali z możliwości adoracji krzyża i sakramentu spowiedzi. By umożliwić adorację Krzyża, kościół parafialny będzie otwarty cały dzień. Zwyczajowe ofiary składane w Wieli Piątek na utrzymanie Grobu Bożego w Jerozolimie, będą zbierane w niedzielę poprzedzającą i w poniedziałek 14 września na nabożeństwie Adoracji Krzyża o godz. 19.00, na które zapraszamy wszystkich wiernych oraz wspólnoty parafialne.
 4. Dzisiaj spotkanie Kręgu biblijnego o godz. 19.00 w salce pod plebanią. Również o godz. 19.00 zapraszamy osoby śpiewające i grające na różnych instrumentach na spotkanie Scholii parafialnej w Sali Jana Pawła II. Zachęcamy młodzież, Panie i Panów do włączenia się w muzyczną oprawę liturgii.
 5. Akademia Kobiety Szczęśliwej zaprasza na spotkania dla kobiet w każdą środę od godz. 10.00 do 13.00 w salce pod zakrystią. Cotygodniowe spotkania w kobiecym gronie, przy modlitwie i kawie, mają na celu wymianę myśli, poglądów oraz osobisty rozwój intelektualno-duchowy.
 6. Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się w naszej parafii 16 września br. Kurs składa się z 10 cotygodniowych spotkań w formie wykładowo-warsztatowej. Spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach 19.30-21.00. Obowiązuje limit 10 par. Zgłoszenia można kierować na adres: mateuszran@op.pl bądź osobiście do księdza Mateusza.
 7. 26 września br. dla uczczenia 100-tnei rocznicy Cudu nad Wisłą organizowana jest jednodniowa pielgrzymka rowerowa „Dookoła Archidiecezji Warszawskiej”. Więcej informacji zamieszczonych jest na plakacie w przedsionku kościoła lub u ks. Łukasza.
 8. Zapraszamy w dniach 12-13 września do ośrodka Centrum Animacji Misyjnej na warsztaty relacyjno-duchowe małżeństwa, które obecnie doświadczają kryzysu. Więcej informacji na stronie razemNaZawsze.pl
 9. Dzisiaj po Mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie jednocześnie informujemy, że w naszej parafii rozpoczął praktykę duszpasterską kleryk Łukasz, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.