1. Dzisiaj obchodzimy XXII Dzień Modlitwy i Pomocy materialnej Kościołowi na wschodzie, po Mszach Świętych będzie możliwość wsparcia chrześcijan na wschodzie, przez złozenie ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy go godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Rózańca. O 16.00 Msza dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świetej. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 3. Zapraszamy na Roraty, które są odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Po Mszy Świętej Roratniej od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci na śniadanie w sali Jana Pawła II. Ofiary zbierane podczas Rorat, przeznaczone są na pokrycie kosztów śniadań.
 4. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabywać przez cały Adwent w kruchcie kościoła i w zakrystii. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na remonty prowadzone w kościele.
 5. W poniedziałek 6 grudnia o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii  i lektorów Słowa Bożego.
 6. Nasz parafianin diakon Damian Drozd, przyjmie święcenia kapłańskie 7 grudnia 2021 o godz. 18.30, w kościele seminaryjnym, przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. Zachęcamy wiernych do udziału w tej uroczystości, i do pamięci modlitewnej w intencji naszego parafianina.
 7. W środę 8 grudnia 2021 w Uroczystośc Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godz. 12.00 rozpoczniemy Godzine Łaski. O godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Bp. Rafała Markowskiego w naszym kościele zostanie odprawiona Msza Święta zamykająca Rok św. Józefa, ogłoszony przez papieża Franciszka. Zapraszamy wszyskich wiernych do udziału w tych nabożeństwach.
 8. W piątek 10 grudnia 2021 o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie synodalne, na które zapraszamy wszyskich parafian. Tematem spotkania będzie: Parafia oczami wiernych i społeczności lokalnej.
 9. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe poprowadzi je, ks. Daniel Szafarz – wizytator nauczania religii w Archidieceji Warszawskiej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na każdej Mszy Świetej w poniedziałek, wtorek i środę na Mszy św. O godz. 9.30, 18.00 i 20.00.
 10. W związku z czasem pandemii i obostrzeniami sanitarnymi, wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy w styczniu, i odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłoszą indywidualne zaproszenie. Zaproszenie na wizytę duszpasterską można złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 11. W kruchcie kościoła Caritas Parafialna, rozprowadza świece na stół wigilijny.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.