1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). Pierwszeństwo przebywania w kościele mają osoby, które zamówiły intencje mszalne. W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  2. By umożliwić wiernym udział w niedzielnych Mszach Świętych do odwołania jest odprawiana dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 dla wszystkich parafian.
  3. Opłatki oraz sianko będzie można nabywać przez cały Adwent w kruchcie kościoła i w zakrystii. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na remont prezbiterium i utrzymanie kościoła parafialnego.
  4. Roraty odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 6:30.
  5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszą Niedzielę miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 18 nabożeństwo adoracyjne i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20.
  6. Można zamawiać intencje mszalne na grudzień oraz na następny rok.
  7. Akademia Kobiet Szczęśliwych oraz Caritas Parafialna wraz ze wspólnotami działającymi na terenie naszej parafii przeprowadzają akcję pomocy na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Zbieramy środki ochrony osobistej oraz artykuły do pielęgnacji niemowląt. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na afiszu w gablocie oraz na Fb i stronie internetowej parafii. Czas trwania akcji od pierwszej Niedzieli Adwentu do 13 grudnia. Przyniesione artykuły można składać do kosza w przedsionku kościoła.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Dziękujemy wszystkim, którzy w poczuciu odpowiedzialności za utrzymanie kościoła, przekazali ofiary na konto. Dzięki temu możemy opłacić bieżące rachunki i koszty wynikające z prowadzenia parafii. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.