1. Wszystkim parafianom i gościom, składmy serdeczne życzenia z okazji Nowego Roku, niech Chrystus obdarza wasze rodziny i was samych pokojem, miłością i nadzieją płynącą z Ewangelii. Niech Bóg Ojciec, darzy dobrym zdrowiem, długim życiem, broni przed niebezpieczeństwami i obdarza potrzebnymi darami do godziwego życia, a Duch Święty niech uświęca waszą codzienność w podązaniu drogą wiary.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Różańca w sali Jana Pawła II.
  3. W czwartek 6 stycznia obchodzimy Uroczystosć Objawienia Pańskiego w tradycji ludowej nazywaną Świętem Trzech Króli. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00, podczas każdej Mszy Świętej obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła do oznaczenia naszych domów znakiem błogosławieństwa K+M+ B AD. 2022, w tym dniu będziemy zbierać ofiary na misje. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem odwiedziny chorych. Spowiedź od godz. 17.00 i Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
  5. W związku z czasem pandemii i obostrzeniami sanitarnymi, wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy po 10 stycznia, i odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłoszą indywidualne zaproszenie. Zaproszenie na wizytę duszpasterską można złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Można zamawiać intencje mszalne na nowy rok.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim na czas świętowania Narodzenia Pańskiego.