1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). Pierwszeństwo przebywania w kościele mają osoby, które zamówiły intencje mszalne. W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  2. By umożliwić wiernym udział w niedzielnym nabożeństwie do odwołania jest odprawiana dodatkowa Masza Święta dla ogółu parafian o godz. 16.00.
  3. Ojciec Święty Franciszek ogłosił w całym Kościele – Rok św. Józefa, który potrwa do 8 grudnia 2021 roku. W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa. Zapraszamy na nowennę do św. Józefa połączoną z udzieleniem odpustu w środę przed wieczorną Mszą Świętą. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy jest odprawiana w sobotę o godz. 17.45 przed wieczorną Mszą Świętą.
  4. W środę 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte odprawiane są w porządku niedzielnym o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00 i 20.00. Podczas każdej Mszy Świętej, będzie błogosławieństwo kredy i kadzidła, którą oznaczymy drzwi naszych domów, jako świadectwo naszej wiary i przyjęcia Chrystusa do naszych rodzin. W tym dniu po Mszy świętej o godz. 11.00 w parafii włączymy się w Orszak Trzech Króli w tym roku organizowanym w parafiach. Zapraszamy do śpiewania kolęd przy szopce. Korony Orszaku Trzech Króli i śpiewniki, będą rozdawane na Mszy o godz. 11.00.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 21.00.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy w Nowym Roku, dobrego zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej i Św. Józefa.