1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2).
  W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
 2. Arcybiskup Metropolita Warszawski Kazimierz Kardynał Nycz ustanowił naszą świątynię, Jubileuszowym kościołem stacyjnym w związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka roku św. Józefa, który potrwa do 8 grudnia 2021 roku.
  W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa. Zapraszamy na nowennę do św. Józefa połączoną z udzieleniem odpustu w środę przed wieczorną Mszą Świętą. Więcej możemy dowiedzieć się o odpustach w roku św. Józefa z tablic informacyjnych. Zachęcamy pielgrzymów i parafian do udziału w liturgii w naszej świątyni oraz by korzystali z przywileju jaki ma nasz kościół w tym roku.
 3. Nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.00 (z udziałem dzieci) i 19.00 dla ogółu parafian. Nabożeństwo pasyjne Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30.
 4. Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach świętych o godz. 9.30, 18.00 i 20.00 Rekolekcje prowadzi Ks. dr Maciej Raczyński-Rożek wykładowca teologii dogmatycznej na Akademii Katolickiej w Warszawie.
 5. Przyjmujemy zapisy na Kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 7 kwietnia a zakończy się 9 czerwca b.r.. kurs odbywa się w małych grupach w formie warsztatów. Więcej informacji u ks. Mateusza.
 6. W środę 3 marca przypada 14 rocznica nominacji Księdza Kardynała Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną w Warszawie, a 4 marca przypadają imieniny pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie w intencji Księdza Kardynała.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim; w piątek spowiedź od godziny 17.00 adoracja po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00; w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8.00.
 8. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy dzień postu, modlitwy i solidarności z misjonarzami, przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek na wsparcie misji katolickich Ad Gentes.
 9. W naszej parafii jest organizowana Ekstremalna Droga Krzyżowa (EDK), która odbędzie się 26 marca br. W tym roku zostały przygotowane dwie trasy o długości 10 i 22 km. Informacje i zapisy u ks. Kamila.
 10. Są jeszcze wolne intencje mszalne na marzec i kwiecień.
 11. Dziękujemy za złożone ofiary na pokrycie kosztów związanych z przeprowadzonymi pracami w prezbiterium i ołtarzach bocznych. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, wielu łask Bożych na czas rekolekcji parafialnych i wielkiego postu.