1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe poprowadzi je, ks. Daniel Szafarz – wizytator nauczania religii w Archidieceji Warszawskiej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na każdej Mszy Świetej. W poniedziałek, wtorek i środę na Mszy św. o godz. 9.30, 18.00 i 20.00. spowiedź podczas każdej Mszy Świętej.
  2. Zapraszamy na Roraty, które są odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Po Mszy Świętej Roratniej od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci na śniadanie w sali Jana Pawła II. Ofiary zbierane podczas Rorat, przeznaczone są na pokrycie kosztów śniadań.
  3. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabywać przez cały Adwent w kruchcie kościoła i w zakrystii. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na remonty prowadzone w kościele.
  4. W związku z czasem pandemii i obostrzeniami sanitarnymi, wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy w styczniu, i odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłoszą indywidualne zaproszenie. Zaproszenie na wizytę duszpasterską można złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. W czwartek 16 grudnia podczas wieczornej adoracji od godz. 19.30 odbędzie się wieczór uwielbienia, zapraszamy na wspólną modlitwę
  6. Za tydzień w niedzielę 19 grudnia o godz.12.30 Mszę Świętą prymicyjną odprawi nasz parafianin ks. Damian Drozd. Zapraszamy na uroczystość i prosimy o modlitwę w intencji neoprezbitera.
  7. Wychodząc na przeciw oczekiwnoim parafian Pasterka w tym roku będzie o godz. 21.00 dla dzieci i osób starszych oraz tradycyjnie o godz. 24.00 dla ogółu parafian.
  8. W kruchcie kościoła Caritas Parafialna, rozprowadza świece na stół wigilijny.
  9. Są jeszcze wolne intencje mszalne na grudzień i przyszły rok.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.