1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  2. Arcybiskup Metropolita Warszawski Kazimierz Kardynał Nycz ustanowił naszą świątynię, Jubileuszowym kościołem stacyjnym w związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka roku św. Józefa, który potrwa do 8 grudnia 2021 roku. W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa. Zapraszamy na nowennę do św. Józefa połączoną z udzieleniem odpustu w środę przed wieczorną Mszą Świętą. Więcej możemy dowiedzieć się o odpustach w roku św. Józefa z tablic informacyjnych. Zachęcamy pielgrzymów i parafian do udziału w liturgii w naszej świątyni oraz by korzystali z przywileju jaki ma nasz kościół w tym roku.
  3. Nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz.17.00 (z udziałem dzieci) i 19.00 dla ogółu parafian. Nabożeństwo pasyjne Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30.
  4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godz.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  5. Caritas parafialna rozprowadza świece na stół wielkanocny, dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najuboższym z naszej parafii.
  6. W piątek 12 marca po drodze krzyżowej od 00 do 21.00 odbędzie się adoracja krzyża. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  7. W naszej parafii powstaje wspólnota „Młodzi Młodym” na którą zapraszamy młodzież od 8 klasy SP i młodzież ze szkół średnich. Pierwsze spotkanie wspólnoty odbędzie się we wtorek16 marca o godz. 19.00 w sali Jana Pawła II. Więcej informacji u ks. Kamila i na plakacie.
  8. Przyjmujemy zapisy na Kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 7 kwietnia a zakończy się 9 czerwca b.r.. kurs odbywa się w małych grupach w formie warsztatów. Więcej informacji u ks. Mateusza.
  9. Dzisiaj spotkanie Koła Żywego Różańca po Mszy Świętej o godz. 8.00.
  10. Bezpłatne Katolickie Liceum im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie zaprasza na spotkanie informacyjne on-line w dniach 13 marca i 24 kwietnia 2021 r. więcej informacji na stronie archutowski.edu.pl. Dla uczniów z poza Warszawy, liceum oferuje również bursę szkolną.
  11. W naszej parafii jest organizowana Parafialna Ekstremalna Droga Krzyżowa, która odbędzie się 26 marca br. W tym roku zostały przygotowane dwie trasy o długości 10 i 22 km. Informacje i zapisy u ks. Kamila.
  12. W sobotę 13 marca b.r. przypada 8 rocznica wyboru papieża Franciszka pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji papieża.
  13. Są jeszcze wolne intencje mszalne na marzec i kwiecień.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na pokrycie kosztów związanych z przeprowadzonymi pracami w prezbiterium i ołtarzach bocznych. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, wielu łask Bożych na czas Wielkiego Postu.