1. W związku z pandemią i obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy o obowiązku noszenia w kościele maseczek zasłaniających nos i usta oraz konieczności dezynfekcji rąk.
  2. Dzisiaj w Kosciele Katolickim obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, którą ogłosił Listem apostolskim ”Aperuit illis” wydanym w 2019 roku Papież Franciszek. Zachęcamy w tym dniu wiernych do lektury i modlitwy Słowem Bożym.
  3. Dzisiaj w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta w związku z 9 rocznicą śmierci Krad. Józefa Glempa Prymasa Polski i Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego. Pamiętajmy o Ks. Prymasie w naszych modlitwach.
  4. Dzisiaj zapraszamy na Noworoczne Kolędowanie z Chórem ”CON FUOCO,,. Koncert rozpocznie się w naszym kościele o godz. 19.00 pod batutą Pana Andrzeja Sochockiego. Wstęp wolny.
  5. W poniedziałek 24 stycznia, zapraszamy na kolejne spotkanie synodalne w sali Jana Pawła II o godz. 19.00. tematem spotkania jest ”Chrzest jako źródło jedności chrześcijan”.
  6. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej i Lektorów Słowa Bożego z ks. proboszczem odbędzie się w środę 26 stycznia na plebanii o godz. 19.00.
  7. W naszej parafii organizujemy kurs przedmałżeński, który potrwa od 2 marca do 4 maja b.r. Kurs ma formę warsztatowo-wykładową. Spotkania odbywają się w środy o godz 19.30 w sali Jana Pawła II. Obowiązuje limit 10 par. Zgłoszenia przyjmuje ks. Mateusz.
  8. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11:00 w sali Jana Pawła II zapraszamy małżeństwa sakramentalne na spotkanie Domowego Kościoła. Podczas spotkania, będzie można dowiedzieć się o duchowości współnoty i podejmowanej formacji w rodzinie.
  9. Można zamawiać intencje mszalne na nowy rok.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego, dobrego zdowia i pogody ducha.