1. Dzisiaj o godz.12.30 Mszę Świętą prymicyjną odprawi nasz parafianin ks. Damian Drozd.
  2. Zapraszamy na Roraty, które są odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 6.30. Po Mszy Świętej Roratniej od poniedziałku do środy zapraszamy dzieci na śniadanie w sali Jana Pawła II. Ofiary zbierane podczas Rorat, przeznaczone są na pokrycie kosztów śniadań.
  3. Poświęcone opłatki wigilijne, można nabywać przez cały Adwent w kruchcie kościoła i w zakrystii. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na remonty prowadzone w kościele.
  4. W związku z czasem pandemii i obostrzeniami sanitarnymi, wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy w styczniu, i odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłoszą indywidualne zaproszenie. Zaproszenie na wizytę duszpasterską można złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Spowiedź przedświąteczna w środę i czwartek od godz. 17.30 do ostatniego penitenta.
  6. Wychodząc na przeciw oczekiwnoim parafian Pasterka w tym roku, będzie o godz. 21.00 dla dzieci i osób starszych oraz tradycyjnie o godz. 24.00 dla ogółu parafian. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki.
  7. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Msze Święte według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 18.00 i 20.00. W tych dniach nie będzie dodatkowej Mszy Świętej o godz. 11.00 w Sali Jana Pawła II.
  8. W kruchcie kościoła Caritas Parafialna, zbiera ofiary na prowadzenie działalności charytatywnej, prosimy o ofiary, które wspierają zakup potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Caritasu, między innymi zakup węgla opałowego, okolicznościowych paczek świątecznych, zakup leków, i obiadów dla dzieci w szkole.
  9. Są jeszcze wolne intencje mszalne na grudzień i przyszły rok.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim na czas przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego.