1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy „Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego” pod hasłem Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy.
 2. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 24 osób (1 osoba na 20 m2). W Sali Jana Pawła II, może być do 15 osób. Jednocześnie prosimy zachować odstęp minimum półtora metra (1,5 m) między osobami uczestniczącymi w liturgii.
 3. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
 4. Papież Franciszek zdecydował, że beatyfikacja Sług Bożych kardynała Stefana Wyszyńskiego i Róży Marii Czackiej odbędzie się 12 września 2021 roku w Warszawie o godz. 12.00.
 5. W czwartek 29 kwietnia obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
 6. W minionym tygodniu, wymieniliśmy okna w kościele, by w przyszłości można w nich było zamontować witraże. Za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na pokrycie kosztów z tym związanych.
 7. Na parafialnym kanale YOUTOUBE oraz na FACEBOOK’U jest zamieszczone nagranie naszej pieśni parafialnej ku czci św. Józefa Opiekuna Pracy – patrona naszej parafii. Zachęcamy do zapoznania się z nią, gdyż będziemy ją śpiewać podczas odpustu parafialnego w dniu 1 maja.
 8. W tym tygodniu 1 maja przypada pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy Świętej o godz. 8.00. również 1 maja przypada nasz odpust parafialny i odpust związany z rokiem św. Józefa uroczysta Msza Święta, będzie odprawiona dodatkowo o godz. 10.00.
 9. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30 w tygodniu od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 10. Za tydzień w niedzielę 2 maja po Mszy Świętej o godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Różańca w Sali Jana Pawła II.
 11. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się 10 maja w poniedziałek o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II.
 12. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary na seminarium duchowne w Warszawie, w którym obecnie do kapłaństwa przygotowuje się dwóch naszych parafian.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, otacza swoją opieką, obdarzy dobrym zdrowiem i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.