1. Od poniedziałku 28 marca zostają zniesione obostrzenia sanitarne dotyczące obowiązku noszenia w kościele maseczek zasłaniających nos i usta oraz konieczności dezynfekcji rąk.
 2. Wczoraj zokończyliśmy Misje Parafialne. Dziękujemy wszystkim, ktorzy w nich uczestniczyli. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Piasecznie, Gminie Piaseczno i Policji za umożliwienie i bezpieczny przebieg piątkowej Drogi Krzyżowej ulicami Józefosławia.
 3. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej są w piątki o godz. 17.00 dla dzieci i o godz. 19.00 dla ogółu parafian. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30. Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu mamy powstrzymać się od organizowania zabaw i udziału w spotkaniach o charakterze rozrywkowym.
 4. Caritas Parafialna rozprowadza świece paschalne na sół wielkanocny. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na działalność chrytatywną.
 5. W środę 30 marca o godz 19.00 w sali pod zakrystią odbędzie się spotkanie parafialnego komitetu pomocy osobom z Ukrainy.
 6. W piątek 1 kwietnia przypada 15-rocznica rozpoczęcia posługi biskupiej w Archidiecezji Warszawskiej Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Ksiedzu Kardynale.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
 8. W sobotę 2 kwietnia w kościele o 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania podczas, którego odbędzie się nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi.
 9. W przyszłą niedzielę 3 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 8.00 w Sali Jana Pawła II spotkanie Kół Żywego Różańca.
 10. W niedzielę 3 kwietnia o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla grupy I,II,III a 24 kwietnia dla grupy IV,V,VI.
 11. W naszej parafii jest organizowana nocna droga krzyżowa, która odbędzie się 8 kwietnia. W tym roku zostały przygotowane dwie trasy o długości 10 i 22 kilometrów. Na drogę krzyżową można zapisać się wysyłając informację na FB parafialnego, lub maila kpiaszczak@gmail.com oraz bezpośrednio w zakrystii u ks. Kamila. W tym roku drodze krzyżowej towarzyszy intencia pokoju w Ukrainie i w świecie.
 12. Zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie palm świątecznych. Wszystkie dzieci, które w Niedzielę Palmową przyniosą własnoręcznie zrobione palmy, otrzymają nagrodę. W tym dniu również będzie konkurs na najładniejszą i najwyższą palmę. Rozwiązanie konkursu w Niedzielę Palmową po Mszy Świętej o godz. 11.00.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
  Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego.