1. Dzisiaj obchodzimy jubileusz 25-lecia erygowania parafii, o godz. 12.30 w kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kard. Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego, w czasie której zostanie poświęcona figura ołtarzowa św. Józefa Opiekuna Pracy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach jubileuszowych parafii.
  2. Nabożeństwo czerwcowe, odprawiane jest w niedzielę o godz. 17.30, a w tygodniu po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. Jutro w poniedziałek w 13 dzień miesiąca po nabożeństwie czerwcowym, będzie różaniec fatimski.
  4. Zachęcamy do przynoszenia ususzonych płatków kwiatowych do sypania podczas procesji Bożego Ciała i zostawienia ich w przedsionku kościoła. Zapraszamy dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej, by przyszły na procesję w strojach komunijnych.
  5. Procesja Bożego Ciała wyruszy z kościoła po Mszy Świętej o godz. 9.30 ok. godz10.15 i przejdzie ul. Prymulki, Osiedlową, Cyraneczki do Ogrodowej. Prosimy wspólnoty parafialne i mieszkańców parafii o przygotowanie ołtarzy. Prosimy mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w procesję przez niesienie sztandarów, nagłosienia i przygotowania ołtarzy o zgłoszenie się do zakrystii.
  6. Próba dla bielanek i dziewcząt, które chcą sypiać kwiaty podczas procesji w środę 15 czerwca o godz. 19.00 przy kościele.
  7. Msza dla uczniów na zakończenie roku szkolnego i błogosławieństwo na czas wakacji zostanie odprawiona w czwartek 23 czerwca o godz. 17.00.
  8. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamówić intencje mszalne na kolejne miesiące.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
    Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego.