1. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2. Jednocześnie prosimy zachować odstęp minimum półtora metra (1,5 m) między osobami uczestniczącymi w liturgii.
 2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
 3. Dzisiaj o godz. 12.30, wczoraj wyświęcony na kapłana nasz parafianin ks. Mateusz Mickiewicz odprawi swoją pierwszą Msze świętą.
 4. Dzisiaj odbędzie się o godzinie 19.00 w Sali Jana Pawła II spotkania Kręgu biblijnego.
 5. Nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa odprawiane jest w niedzielę o godz. 17.30 a w tygodniu po Mszy świętej o godz. 18.00.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca
 7. 3 czerwca w czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała, ze względu na ograniczenia pandemiczne procesja będzie zorganizowana tak, jak w roku ubiegłym na posesji parafii. Prosimy grupy parafialne o przygotowanie ołtarzy. Prosimy chętnych mężczyzn do niesienia chorągwi i baldachimu o zgłoszenie się do zakrystii. Zapraszamy dzieci, które w tym roku już przystąpiły do pierwszej Komunii świętej, aby w strojach komunijnych wzięły udział w procesji.
 8. W Uroczystość Bożego Ciała porządek nabożeństw: Msze św. o godz. 8.00, 9.30, po niej procesja zakończona nabożeństwem czerwcowym, 12.30 i 18.00 po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
 9. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz. 18.00 do godz. 21.00. nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
 10. 5 czerwca w sobotę organizujemy spływ kajakowy dla ojców z dziećmi z naszej parafii, więcej informacji i zapisy u ks. Kamila.
 11. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.00, spotkanie Koła Żywego Różańca.
 12. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na pokrycie kosztów związanych z wymianą okien w kościele.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, otacza swoją opieką, obdarzy dobrym zdrowiem i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.