1. Wszystkim parafianom i gościom, składmy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, niech Chrystus obdarza wasze rodziny i was samych pokojem, miłością i nadzieją płynącą z Ewangelii.
  2. W wigilię Bożego Narodzenia Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz, Arcybiskup Metropolita Warszawski, włączył naszego ks. proboszcza – kanonika dr Marka Przybylskiego do kapituły Opatrzności Bożej w Wilanowie. Gratulujemy wyniesienia do godności prałata i życzymy sił i zdrowia do pełnienia posługi kapłańskiej.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w roratach, którzy przygotowywali posiłki dla dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy posprzątali i przygotowali kościół do świąt, zbudowali szopkę, ubrali choinki i ustawili dekoracje świateczne. Dziekujemy wszystkim zespołom muzycznym i scholom, które prowadziły śpiew podczas świątecznych pasterek oraz służbie liturgicznej ołtarza: ministrantom, lektorom i szafarzom za obecność i troskę o piękno liturgii. Bóg zapłać za waszą serdeczność i pomoc.
  4. Jutro święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, Msze Święte z obrzędem poświącenia wina o godz. 8.00 i 18.00.
  5. We wtorek święto Świętych młodzianków męczenników. Kościół w liturgii wspomina dzieci Betlejemskie, które oddały życie za Chrystusa.
  6. W piątek 31 grudnia jest udzielona dyspensa od zachowania postu piątkowego. Msza Święta na zakończenie roku zostanie odprawiona o godz. 18.00 a po niej nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku.
  7. W sobotę 1 stycznia 2022 r. Obchodzimy uroczystosć Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, i Światowy Dzień Pokoju. Msze Święte w Nowy Rok według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00.
  8. W związku z czasem pandemii i obostrzeniami sanitarnymi, wizytę duszpasterską zwaną kolędą rozpoczniemy po 10 stycznia, i odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłoszą indywidualne zaproszenie. Zaproszenie na wizytę duszpasterską można złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Można zamawiać intencje mszalne na ostatnie dni grudnia i przyszły rok.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim na czas świętowania Narodzenia Pańskiego.