1. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 2. Nabożeństwa majowe i czerwcowe, odprawiane są w niedzielę i święta o godz. 17.30, a w tygodniu po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek 30 maja o godz. 19.00 wyjątkowo w Sali Jana Pawła II spotkanie nadzwyczajszych szafarzy i lektorów Słowa Bożego.
 4. W sobotę 4 czerwca organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę wyjazd z pod kościoła o godz. 6.00 rano, powrót wieczorem. Pielgrzymka jest organizowana w ramach ogólnopolskiego spotkania Kół Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich chętnych do zakrystii, by wpisali się na listę uczestniczących w wyjeździe.
 5. W sobotę 4 czerwca o 19.30 zapraszamy na czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego. Msza Święta Wigili Zesłania Ducha Świętego o godz. 21.00.
 6. Za tydzień 5 czerwca obchodzimy Święto Dziękczynienia. W tym roku dziękujemy za beatyfikację bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego i bł. Róży Czackiej założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża. Procesja z relikwiami przez Warszawę rozpocznie się o godz. 7.40 z Archikatedry Warszawskiej. Do procesji można dołączyć się o godz. 10.30 przy kościele św. AntoniegoMarii Zaccarii, przy ul. Sobieskiego 15 w Warszawie. Msza Święta z udziałem Episkopatu Polski zostanie odprawiona w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 12.00. Tego dnia będziemy zbierać ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 21.00. W piątek odwiedziny chorych i spowieź od godz. 17.00, adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 21.00. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
 8. W niedzielę 12 czerwca obchodzimy jubileusz 25-lecia erygowania parafii, obchody potrwają trzy dni. W piątek i sobotę 10 i 11 czerwca w godz. od 18.00 – 21.45 zapraszamy do parku “Nivea” w Józefosławiu na koncert ewangelizacyjny, który poprowadzi Witek Wilk. W niedzielę 12 czerwca o godz. 12.30 w kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kard. Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego, w czasie której zostanie poświęcona figura ołtarzowa św. Józefa Opiekuna Pracy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach jubileuszowwych parafii.
 9. Zachęcamy do przynoszenia ususzonych płatków kwiatowych do sypania podczas procesji Bożego Ciała i zostawienia ich w przedsionku kościoła. Zapraszamy dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej, by przyszły na procesję w strojach komunijnych.
 10. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamówić intencje mszalne na czerwiec i kolejne miesiące.
 11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
  Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego.