1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Również dzisiaj na polach wilanowskich w Świątyni Opatrzności Bożej obchodzimy Święto Dziękczynienia. W tym roku dziękujemy za beatyfikację bł. Stefana Kard. Wyszyńskiego i bł. Róży Czackiej założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.  Msza Święta z udziałem Episkopatu Polski poprzedzona procesją z relikwiami, zostanie odprawiona w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 12.00. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Rózańca w Sali Jana Pawła II.
  3. Jutro obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, a w czwartek 9 czerwca – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Nabożeństwo czerwcowe, odprawiane jest w niedzielę o godz. 17.30, a w tygodniu po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  5. Za tydzień w niedzielę 12 czerwca obchodzimy jubileusz 25-lecia erygowania parafii, obchody potrwają trzy dni. W piątek i sobotę 10 i 11 czerwca w godz. od 18.00 – 21.45 zapraszamy do parku “Nivea” w Józefosławiu na koncert ewangelizacyjny, który poprowadzi Witek Wilk. W niedzielę 12 czerwca o godz. 12.30 w kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kard. Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego, w czasie której zostanie poświęcona figura ołtarzowa św. Józefa Opiekuna Pracy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach jubileuszowwych parafii.
  6. Zachęcamy do przynoszenia ususzonych płatków kwiatowych do sypania podczas procesji Bożego Ciała i zostawienia ich w przedsionku kościoła. Zapraszamy dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej, by przyszły na procesję w strojach komunijnych.
  7. Procesja Bożego Ciała wyruszy z kościoła po Mszy Świętej o godz. 9.30 ok. godz10.15 i przejdzie ul. Prymulki, Osiedlową, Cyraneczki do Ogrodowej. Prosimy wspólnoty parafialne i mieszkańców parafii o przygotowanie ołtarzy. Prosimy mężczyzn, którzy chcieliby włączyć się w procesję przez niesienie sztandarów i nagłosienia o zgłoszenie się do zakrystii.
  8. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamówić intencje mszalne na kolejne miesiące.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
    Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego.