1. Dzisiaj Niedziela Zesłania Ducha Świętego, która kończy w liturgii czas wielkanocny. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, a w czwartek 27 maja Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  2. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2. Jednocześnie prosimy zachować odstęp minimum półtora metra (1,5 m) między osobami uczestniczącymi w liturgii.
  3. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
  4. 28 maja, w piątek, organizujemy wyjazd do Łodzi na Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Mocni w Duchu. Wydarzenie to, nosi nazwę Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. Zapraszamy wszystkich młodych od 7 klasy SP do końca szkoły średniej, którzy chcą nauczyć się modlić, potrzebują świeżości w wierze, ale również poznać innych młodych. Więcej informacji oraz zapisy u x. Kamila.
  5. w sobotę 29 maja nasz parafianin ks. dk. Mateusz Mickiewicz w świątyni opatrzności Bożej w Warszawie przyjmie święcenia kapłańskie w stopniu prezbitera. Msza święta prymicyjna zostanie odprawiona w naszej parafii w niedzielę 30 maja br. o godz. 12.30.
  6. Od przyszłej niedzieli 30 maja wznawiamy spotkania Kręgu biblijnego, które odbywać się będą o godzinie 19.00 w Sali Jana Pawła II.
  7. 3 czerwca w czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała, ze względu na ograniczenia pandemiczne procesja będzie zorganizowana tak jak w roku ubiegłym na posesji parafii. Prosimy grupy parafialne o przygotowanie ołtarzy.
  8. 5 czerwca w sobotę organizujemy spływ kajakowy dla ojców z dziećmi z naszej parafii, więcej informacji i zapisy u ks. Kamila.
  9. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na pokrycie kosztów związanych z wymianą okien w kościele.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, otacza swoją opieką, obdarzy dobrym zdrowiem i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.