1. Wszystkim parafianom i gościom, życzymy błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Chrystus Zwycięzca Śmierci obdarza wszystkich nowym życiem. Obdarza łaską zbawienia, miłością, nadzieją życia wiecznego i pokojem serca. Niech Dobra Nowina o Zmartwychwtaniu ożywia naszą wiarę, prowadzi do pojednania i życia w przyjaźni z Bogiem i ludźmi. CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ – PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ.
  2. Dzięujemy wszystkim, którzy włączyczyli się w przygotowanie liturgii Świętego Triduum Paschalnego i przygotowali kościół do świąt wielkanocnych. Dziękujemy służbie liturgicznej ołtarza: ministrantom, lektorom, nadzwyczajnym szafarzom Eucharystii. Wszystkim, ktorzy troszczyli się o oprawę muzyczną podczas triduum i świąt – Panu organiście, zespołowi muzycznemu i naszej Scholi parafialnej. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w Akcję Caritas Polska ”Paczka dla Ukrainy”. Następny odbiór przyniesionych paczek będzie po świętach, w sobotę 23 kwietnia od godz. 16.00 do 18.00.
  4. Niedziela Zmartwychwtsania Pańskiego Msze Święte o godz. 6.30 – Rezurekcja, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00 i 20.00.
  5. W poniedziałek wielkanocny Msze Święte według porządku niedzielnego
    o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00. Tradycyjnie w tym dniu przy wyjściu z kościoła, możemy złożyć ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. Za tydzień w niedzielę 24 kwietnia o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla grupy IV,V,VI.
  8. W środę w wielkim tygodniu (13 kwietnia) został zamontowany w nawie bocznej kościoła pierwszy witraż, przedstawiający zaślubiny św. Józefa z Najświętszą Maryją Panną. Dziękujemy Kołom Żywego Rózańca z naszej parafii, które ufundowały ten witraż. Gdyby ktoś miał wolę i możliwości, ufundowania kolejnych witraży lub ich częci, proszony jest o zgłoszenie się do księdza proboszcza.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
    Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego na czas Świąt Wielkanocnych.