1. Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Z okazji świąt wielkanocnych, wszystkim parafianom wierzącym i nie wierzącym, tym którzy chodzą do kościoła i tym, którzy z różnych powodów dawno w kościele nie byli, wszystkim poszukującym Boga i wszystkim ludziom dobrej woli, życzymy dobrych świąt i czasu spędzonego z bliskimi. Życzymy miłości, która ma swoje źródło w Bogu i zawsze jest pragnieniem dobra dla innych. Odkrycia na nowo nadziei, płynącej z Ewangelii i wiary, która potrafi zaufać Bogu i człowiekowi. W tym czasie pandemii życzymy wam dobrego zdrowia i o nie modlimy się dla was. Chorym, życzymy wytrwałości w cierpieniu i szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim, którzy opiekują się chorymi oraz osobami starszymi dziękujemy, że są sługami miłosierdzia. Niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim nam Błogosławi i napełnia serca pokojem.
  1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 24 osób (1 osoba na 20 m2).
    W Sali Jana Pawła II, może być do 15 osób. Jednocześnie prosimy zachować odstęp minimum półtora metra (1,5 m) między osobami uczestniczącymi w liturgii.
  2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, który potrwa do 8 grudnia 2021 roku, Arcybiskup Metropolita Warszawski Kazimierz Kardynał Nycz ustanowił naszą świątynię, Jubileuszowym kościołem stacyjnym. W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
  3. W NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO Msze Święte w tym dniu będą odprawiane w następującym porządku: Rezurekcja o godz. 6.30, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00, 20.00, nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00.
  4. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY Msze Święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00, 18.00, 20.00.
  5. Do przyszłej niedzieli w kościele o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe
    PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351.