1. W związku z pandemią i obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy o obowiązku noszenia w kościele maseczek zasłaniających nos i usta oraz konieczności dezynfekcji rąk.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Chtrzu Pańskiego, które kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia.
  3. Dzisiaj o godz. 16.00 dla grupy I, II, i III Msza Święta dla dzieci przygotowujacych się do Pierwszej Komunii oraz konferencja dla rodziców. Za tydzień w niedzielę 16 stycznia o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i konferencja dla rodziców dla grupy IV, V, VI.
  4. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. W związku z sytuacją pandemiczną i obostrzeniami sanitarnymi odwiedzimy tylko te rodziny, które zgłosiły indywidualne zaproszenie. Zaproszenie na wizytę duszpasterską, można złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się we wtorek 11 stycznia o godz. 18.45 w sali pod zakrystią.
  6. W niedzielę 23 stycznia b.r. zapraszamy na Noworoczne Kolędowanie z Chórem ”CON FUOCO,,. Koncert rozpocznie się w naszym kościele o godz. 19.00 pod batutą Pana Andrzeja Sochockiego. Wstęp wolny.
  7. W poniedziałek 24 stycznia, zapraszamy na kolejne spotkanie synodalne w sali Jana Pawła II o godz. 19.00.
  8. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej i Lektorów Słowa Bożego z ks. proboszczem odbędzie się w środę 26 stycznia na plebanii o godz. 19.00.
  9. W naszej parafii organizujemy kurs przedmałżeński, który potrwa od 2 marca do 4 maja b.r. Kurs ma formę warsztatowo-wykładową. Spotkania odbywają się w środy o godz 19.30 w sali Jana Pawła II. Obowiązuje limit 10 par. Zgłoszenia przyjmuje ks. Mateusz.
  10. Można zamawiać intencje mszalne na nowy rok.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego, dobrego zdowia i pogody ducha.