1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). Pierwszeństwo przebywania w kościele mają osoby, które zamówiły intencje mszalne. W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  2. By umożliwić wiernym udział w niedzielnym nabożeństwie do odwołania jest odprawiana dodatkowa Masza Święta dla ogółu parafian o godz. 16.00
  3. Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W przyszłą niedzielę Adwentem rozpoczniemy nowy rok liturgiczny i przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Na Mszy świętej o godz. 8.00 pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny, które będzie można nabywać przez cały Adwent w kościele lub w zakrystii. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na remont prezbiterium i utrzymanie kościoła parafialnego. W tym roku wizyta duszpasterska zwana kolędą została ze względów sanitarnych odwołana.
  4. Podajemy do publicznej wiadomości, że nasz parafianin alumn szóstego roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie – Damian Drozd s. Andrzeja i Danuty, zamierza przyjąć w dniu 30 listopada b.r. święcenia Diakonatu. Gdyby ktoś znał przeszkody, które uniemożliwiają przyjęcie święceń proszony jest o poinformowanie proboszcza parafii. Wszystkim polecamy kleryka Damiana modlitewnej pamięci, by posługa do której się szykuje, przyniosła błogosławione owoce dla wspólnoty wiernych.
  5. Można zamawiać intencje mszalne na listopad i grudzień.
  6. W tym tygodniu, rozpoczniemy remont w prezbiterium, który jest związany z zakończeniem prac dotyczących zamontowania witraża i przygotowaniem do prac dotyczących wystroju prezbiterium oraz pomalowaniem ścian.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Dziękujemy wszystkim, którzy w poczuciu odpowiedzialności za utrzymanie kościoła, przekazali ofiary na konto. Dzięki temu możemy opłacić bieżące rachunki i koszty wynikające z prowadzenia parafii. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.