1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). Pierwszeństwo przebywania w kościele mają osoby, które zamówiły intencje mszalne. W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  2. By umożliwić wiernym udział w niedzielnym nabożeństwie do odwołania jest odprawiana dodatkowa Masza Święta dla ogółu parafian o godz. 16.00
  3. Wypominki miesięczne czytane są na dodatkowo odprawianej Mszy Świętej w listopadzie, w tygodniu o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 8.00. Wypominki roczne czytane są zawsze w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą o godz. 8.00.
  1. W środę 11 listopada – Święto Narodowe Niepodległości. Msze Święte będą odprawione o godz. 8.00 i 18.00. nie będzie Mszy świętej o godz. 7.00.
  2. Dzisiaj spotkanie Koła Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 8.00.
  3. Można zamawiać intencje mszalne na listopad i grudzień.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Dziękujemy wszystkim, którzy w poczuciu odpowiedzialności za utrzymanie kościoła, przekazali ofiary na konto. Dzięki temu możemy opłacić bieżące rachunki i koszty wynikające z prowadzenia parafii. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.