1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się w akcję organizowaną przez Caritas Polska ”Paczka dla Ukrainy” w naszej parafii zebralismy ponad 3 tony żywnosci i artykułów przemysłowych, które dotarły już przy pomocy fundacji współpracującej z Caritas Archidiecezji Warszawskiej do osób potrzebujacych w Ukrainie. Za okazane wsparcie niech Bóg obdarza błogosławieństwem.
  2. Nabożeństwo majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, odprawiane są w niedzielę i święta o godz. 17.30, a w tygodniu po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. W czwartek 19 maja o godz. 19.30 podczas adoracji zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
  4. W sobotę 21 maja Pierwsza Komunia Świeta dla grupy V o godz. 10.00, dla grupy VI o godz. 12.30. Próba dla dzieci komunijnych w środę 18 maja o godz. 19.15 dla grupy V i 19.45 próba dla grupy VI, spowiedź w piątek od 16.30 do 19.00.
  5. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do niej w zeszłym roku odbędzie się 28 maja więcej informacji u katechetów w szkole.
  6. 28 maja na stadione Znicz w Pruszkowie odbędzie się od 9.30 do około 15.00 Parafiada Archidiecezji Warszawskiej zapraszamy do udziału dzieci i młodzież. Zapraszamy do konkursu liturgicznego, bieg na dystansie 60 i 400 m., skok w dal rzut piłką do kosza, rzut piłeczką palantowa, finały piłkarskiej ligi ministrantów. Po za tym będzie pokaz iluzjii i kuglarstwa, bańkowy happening, przeciąganie liny i zespołowe skoki przez skakankę. Więcej informacji i zapisy u ks. Kamila.
  7. Fundacja FarmaSerca zaprasza wszystkie małżeństwa, które chcą odbudować jedność i harmonię w swojej relacji. Rusza kolejna edycja programu „Formacja serca do przebaczenia”, który jest unikalnym połączeniem elementów psychologii z elementami duchowymi i modlitwą. Program jest bezpłatny. Więcej szczegółów i zapisy na stronie internetowej farmaserca.pl.
  8. W sobotę 4 czerwca organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę wyjaz z pod kościoła o godz. 6.00 rano, powrót wieczorem. Pielgrzymka jest organizowana w ramach ogólnopolskiego spotkania Kół Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich chętnych do zakrystii, by wpisali się na listę uczestniczących w wyjeździe.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy zbierć ofiary i nakrętki na podopiecznych Caritas Parafialnej. Zbieramy na schodołaz dla Basi Bagorro, by mogła na wózku wyjechać z mieszkania.
  10. W zakrystii lub kancelarii parafialnej można zamówić intencje mszalne na maj i kolejne miesiące.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
    Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego.