1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
 2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, który potrwa do 8 grudnia 2021 roku, Arcybiskup Metropolita Warszawski Kazimierz Kardynał Nycz ustanowił naszą świątynię, Jubileuszowym kościołem stacyjnym. W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa. Zapraszamy na nowennę do św. Józefa połączoną z udzieleniem odpustu w środę przed wieczorną Mszą Świętą. Więcej możemy dowiedzieć się o odpustach w roku św. Józefa z tablic informacyjnych. Zachęcamy pielgrzymów i parafian do udziału w liturgii w naszej świątyni oraz by korzystali z przywileju jaki ma nasz kościół w tym roku.
 3. Nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.00 (z udziałem dzieci) i 19.00 dla ogółu parafian. Nabożeństwo pasyjne Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30.
 4. Caritas parafialna rozprowadza świece na stół wielkanocny, dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najuboższym z naszej parafii.
 5. Wspólnota „Młodzi Młodym” spotyka się w każdy wtorek o godz. 19.00 w sali Jana Pawła II. Zapraszamy młodzież od 8 klasy SP i młodzież ze szkół średnich. W tym tygodniu tematem spotkania będzie: Jestem wierzący niepraktykujący. Czy to na pewno dobra droga?. Więcej informacji u ks. Kamila i na plakacie
 6. Spotkanie lektorów i nadzwyczajnych szafarzy komunii świętej odbędzie się we wtorek 23 marca o godz. 19.00 na plebanii.
 7. 25 marca w czwartek, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu na Mszy świętej o godz. o godz. 18.00, będzie można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego.
 8. Przyjmujemy zapisy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 7 kwietnia a zakończy się 9 czerwca b.r.. Kurs odbywa się w małych grupach w formie warsztatów. Więcej informacji u ks. Mateusza.
 9. W naszej parafii jest organizowana Parafialna Ekstremalna Droga Krzyżowa, która odbędzie się 26 marca br. W tym roku zostały przygotowane dwie trasy o długości 10 i 22 km. Informacje i zapisy u ks. Kamila.
 10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona obchody Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej.
 11. W Niedzielę Palmową będziemy zbierać ofiary do puszek na wymianę okien w kościele.
 12. Są jeszcze wolne intencje mszalne na marzec i kwiecień.
 13. Dziękujemy za złożone ofiary na pokrycie kosztów związanych z przeprowadzonymi pracami w prezbiterium i ołtarzach bocznych. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, wielu łask Bożych na czas przygotowania do świąt wielkanocnych.