1. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień i czas bezpośredniego przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świetej.
 2. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej są w piątki o godz. 17.00 dla dzieci i o godz. 19.00 dla ogółu parafian. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30. Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu mamy powstrzymać się od organizowania zabaw i udziału w spotkaniach o charakterze rozrywkowym.
 3. Nasza parafia włącza się w Akcję Caritas Polska ”Paczka dla Ukrainy”. Jest to konkretna pomoc dla matek z dziećmi w Ukrainie. Taką paczkę możemy przygotować indywodualnie lub w kilka osób. Lista artykułów, które powinna zawierać paczka jest do odebrania w przedsionku kościoła razem z odpowiednim kartonem. Przygotowane paczki przynosimy otwarte, gdyż będą one w parafii sprawdzane co do zawartości a ich waga nie może przekraczać 18 kg. Odbiór przyniesionych paczek będzie w najbliższą sobotę 9 kwietnia od 16.00-18.00 w Sali Jana Pawła II. Nastepny termin odbioru paczek dla Ukrainy jest planowany po świętach, 23 kwietnia. Osoby, które ze względu na wagę paczki, mogą mieć problem z dostarczeniem jej na parafię prosimy o zostawienie informacji w zakrystii.
 4. Caritas Parafialna rozprowadza świece paschalne na stół wielkanocny. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na działalność chrytatywną.
 5. Dziś pierwsza niedziela niesiąca po Mszy Świętej o godz. 8.00 w Sali Jana Pawła II spotkanie Kół Żywego Różańca. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 Adoracja Najswiętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 6. Dziś o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców dla grupy I,II,III a 24 kwietnia dla grupy IV,V,VI.
 7. W naszej parafii jest organizowana nocna droga krzyżowa, która odbędzie się 8 kwietnia. W tym roku zostały przygotowane dwie trasy o długości 10 i 22 kilometrów. Na drogę krzyżową można zapisać się wysyłając informację na FB parafialnego, lub maila kpiaszczak@gmail.com oraz bezpośrednio w zakrystii u ks. Kamila. W tym roku drodze krzyżowej towarzyszy intencia pokoju w Ukrainie i w świecie.
 8. Zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie palm świątecznych. Wszystkie dzieci, które w Niedzielę Palmową przyniosą własnoręcznie zrobione palmy, otrzymają nagrodę. W tym dniu również będzie konkurs na najładniejszą i najwyższą palmę. Rozwiązanie konkursu w Niedzielę Palmową po Mszy Świętej o godz. 11.00.
 9. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty do dekoracji Grobu Bożego i wystroju kościoła podczas Świąt Wielkanocnych.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe:
  Pekao S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego.