1. W związku z pandemią i obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy o obowiązku noszenia w kościele maseczek zasłaniających nos i usta oraz konieczności dezynfekcji rąk.
  2. Dziękujemy wszystkim osobom – młodym i starszym, które w ubiegłym tygodniu przyszły z pomocą przy rozbieraniu szpoki i choinek.
  3. Dzisiaj przypada VI rocznica śmierci ks. kanonika Stanisława Śmigasiewicza pierwszego proboszcza i budowniczego kościoła parafialnego. Polecamy osobę ks. Sanisława modlitewnej pamięci wiernych.
  4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Różańca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00.
  5. W piątek 11 listopada, przypada liturgoczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Dodatkowa Msza Święta dla osób starszych i chorych z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych zostanie odprawiona w kościele o godz. 10.00.
  6. W zwiazku z otrzymanymi bardzo wysokimi rachunkami za gaz w dzisiejszą i przyszłą niedzielę, będziemy zbierać ofiary do puszek na ich pokrycie.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego i dobrego zdowia. A dzieciom i młodzieży przebywającym na feriach, życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.