1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2).
  W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
 2. Ojciec Święty Franciszek ogłosił w całym Kościele – Rok św. Józefa, który potrwa do 8 grudnia 2021 roku. W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich) jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa. Zapraszamy na nowennę do św. Józefa połączoną z udzieleniem odpustu w środę przed wieczorną Mszą Świętą. Więcej możemy dowiedzieć się o odpustach w roku św. Józefa z tablic informacyjnych.
 3. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 8.00 w Sali Jana Pawła II spotkanie Koła Żywego Różańca.
 4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00. Zapraszamy również na czwartkową adorację po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00.
 5. 11 lutego (czwartek) obchodzimy Wspomnienie Matki Bożej z Lurdes i XXIX Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 zostanie odprawiona dodatkowa zbiorowa Msza Święta w intencji chorych i cierpiących połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o zgłaszanie osób, za które w tym dniu będziemy się modlić, można to uczynić dzisiaj po każdej Mszy świętej do środy włącznie.
 6. Ze względu na obostrzenia sanitarne, młodzież kończąca przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, przyjmie bierzmowanie w małych grupach w lutym i w marcu. Więcej informacji u ks. Kamila.
 7. Przyjmujemy zapisy na Kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 7 kwietnia a zakończy się 9 czerwca b.r.. kurs odbywa się w małych grupach w formie warsztatów. Więcej informacji u ks. Mateusza.
 8. Spotkanie szafarzy nadzwyczajnych Komunii Świętej i lektorów, wyjątkowo odbędzie się w czwartek po środzie popielcowej tj.18 lutego o godz. 19.00.
 9. W przyszłą niedzielę Caritas Parafialna, będzie prowadzić zbiórkę plastikowych nakrętek na pomoc dla Basi. Przyniesione nakrętki, będzie można zostawić w przedsionku kościoła.
 10. Pomału kończymy remont w kościele. Dziękujemy za złożone ofiary na pokrycie kosztów związanych z przeprowadzonymi pracami w prezbiterium i ołtarzach bocznych. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i Św. Józefa.