1. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2. Jednocześnie prosimy zachować odstęp minimum półtora metra (1,5 m) między osobami uczestniczącymi w liturgii.
  2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
  3. Nabożeństwo majowe w niedzielę i święta o godz. 17.30 w tygodniu od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  4. Podajemy do wiadomości, że nasz parafianin Pan Piotr Waliś w dniu 8 maja br. w Świątyni Opatrzności Bożej, został przez obrzęd liturgiczny wprowadzony w posługę nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej. Cieszymy się z tego powodu i życzymy, by ta posługa przyniosła błogosławione owoce w parafii a szczególnie niosła pociechę osobom starszym i chorym.
  5. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się 10 maja w poniedziałek o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II.
  6. W czwartek 13 maja po Mszy Świętej o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 rozpoczęta różańcem fatimskim.
  7. 28 maja, w piątek, organizujemy wyjazd do Łodzi na Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Mocni w Duchu. Wydarzenie nosi nazwę Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. Zapraszamy wszystkich młodych od 7 klasy SP do końca szkoły średniej, którzy chcą nauczyć się modlić, potrzebują świeżości w wierze, ale również poznać innych młodych. Więcej informacji oraz zapisy u x. Kamila.
  8. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na pokrycie kosztów związanych z wymianą okien w kościele.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, otacza swoją opieką, obdarzy dobrym zdrowiem i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.