1. W związku z pandemią i obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy o obowiązku noszenia w kościele maseczek zasłaniających nos i usta oraz konieczności dezynfekcji rąk.
  2. W poniedziałek 14 lutego obchodzimy w liturgii Święto Cyryla i Metodego patronów Europy. Po Mszy świętej wieczornej o godz. 19.00 spotkanie katechetów uczących na terenie naszej parafii z ks. proboszczem na plebanii.
  3. W czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu a od godz. 20.00 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  4. W środę 23 lutego, o godz. 18.00 Ks. Bp. Michał Janocha udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Módlmy się za wszystkich przystępujących do sakramentu bierzmowania, by napełnieni darami Ducha Świętego szli przez życie drogą wiary i postępowali według jej zasad.
  5. W poniedziałek 28 lutego, o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II odbędzie się kolejne spotkanie synodalne.
  6. W zwiazku z otrzymanymi bardzo wysokimi rachunkami za gaz zgodnie z zapowiedzią w dzisiejszą niedzielę, zbieramy ofiary do puszek na ich pokrycie. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiary na pokrycie rachunków złożyl w zeszłą niedzielę i w ciągu tygodnia.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego i dobrego zdowia. A dzieciom i młodzieży przebywającym na feriach, życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.