1. W związku z pandemią i obostrzeniami sanitarnymi, przypominamy o obowiązku noszenia w kościele maseczek zasłaniających nos i usta oraz konieczności dezynfekcji rąk.
  2. W środę w minionym tygodniu, zamontowano w kościele figurę ołtarzową św. Józefa z Jezusem, czczonego w naszej parafii tytułem Opiekuna Pracy. Dziękujemy wszystkim indywidualnym ofiarodawcom, dzięki którym ta figura została sfinansowana.
  3. W środę 23 lutego, o godz. 18.00 Ks. Bp. Michał Janocha udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Módlmy się za wszystkich przystępujących do sakramentu bierzmowania, by napełnieni darami Ducha Świętego szli przez życie drogą wiary i postępowali według jej zasad.
  4. W poniedziałek 28 lutego, o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II odbędzie się kolejne spotkanie synodalne.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom w nadchodzącym tygodniu, życzymy błogosławieństwa Bożego i dobrego zdowia.