1. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć 1 osoba na 15 m2. Jednocześnie prosimy zachować odstęp minimum półtora metra (1,5 m) między osobami uczestniczącymi w liturgii.
  2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
  3. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00.
  4. Nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa odprawiane jest w niedzielę o godz. 17.30 a w tygodniu po Mszy świętej o godz. 18.00.
  5. W czwartek zakończenia Oktawy Bożego Ciała, po Mszy Świętej obrzęd błogosławieństwa wianków z ziół i kwiatów.
  6. W piątek 11 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte w tym dniu o 7.00, 8.00 i 18.00. W tym dniu, ze względu na uroczystość, możemy spożywać posiłki mięsne, gdyż post nie obowiązuje. W tym dniu w jedności z całym Kościołem w Polsce odnowimy Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  7. W sobotę 12 czerwca liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny.
  8. Za tydzień w niedzielę 13 czerwca, Różaniec fatimski po Mszy Świętej o godz. 18.00
  9. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 8.00, spotkanie Koła Żywego Różańca.
  10. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na pokrycie kosztów związanych z wymianą okien w kościele.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, otacza swoją opieką, obdarzy dobrym zdrowiem i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.