1. W okresie wakacji Msze Święte w niedzielę są odprawiane o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00, w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00. W tygodniu spowiadamy, pół godziny przed Mszą Świętą.
  2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji, czynna jest we wtorek i czwartek od 19.00 – 20.00 oraz w środy 9.00-10.00. W pilnych sprawach, można podejść do zakrystii po każdej Mszy świętej. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. Informujemy, że została zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Zmieniły się warunki sanitarne i obecnie jest możliwość uczestnictwa w Eucharystii. Udział w niedzielnej Mszy świętej jest obowiązkiem wynikającym z wyznawanej wiary, opartym na 3 przykazaniu dekalogu i pierwszym przykazaniu kościelnym, które brzmi: Pamiętaj, abyś dzień święty święcił oraz W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy świętej i powstrzymać się od prac niekoniecznych.
  3. W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, Gminne Biuro Spisowe w Piasecznie, informuje, że od 23 czerwca na terenie całego województwa mazowieckiego pracę w terenie rozpoczęli rachmistrzowie spisowi. Dotrą oni do osób w naszej gminie, które jeszcze się nie spisały. Apelujemy, aby skorzystać z tej możliwości i wypełnić obowiązek spisowy przy ich pomocy. Wyniki spisu mają wpływ na przyszłość naszej gminy, na przyznawane środki finansowe i uruchamiane programy wsparcia dla naszej społeczności. Warto pamiętać, że odmowa udzielenia odpowiedzi rachmistrzowi skutkuje przekazaniem do organów ścigania zawiadomienia o niedopełnieniu obowiązku ustawowego i wszczęciem postępowania w sprawie o wykroczenie. Rachmistrzami są mieszkańcy naszej gminy, którzy przeszli odpowiednie szkolenie i podpisali przyrzeczenie o zachowaniu w tajemnicy informacji, do których mają dostęp w trakcje realizacji wywiadów spisowych. Jeśli ktoś ma obawy, może rachmistrza zweryfikować dzwoniąc pod numer infolinii spisowej 22 279 99 99.
  4. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca oraz święta patronalne św. Józefa.
  5. Nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa odprawiane jest w niedzielę o godz. 17.30 a w tygodniu po Mszy świętej o godz. 18.00.
  6. We wtorek obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, taca w tym dniu będzie zbierana na Daninę św. Piotra.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 21.00, w piątek spowiedź od godz. 17.00, nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
  8. W dzisiejszą niedzielę zbieramy ofiary do puszek na pokrycie kosztów związanych z wymianą okien w kościele.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, wszystkim wyjeżdzającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku, a pozostającym w parafii oraz gościom przybyłym do nas życzymy radości na co dzień, niech Bóg otacza swoją opieką, obdarzy dobrym zdrowiem i błogosławi w nadchodzącym tygodniu.