1. W okresie wakacji Msze Święte w niedzielę są odprawiane o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00, w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00. W tygodniu spowiadamy, pół godziny przed Mszą Świętą.
  2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji, czynna jest we wtorek i czwartek od 19.00 – 20.00 oraz w środy 9.00-10.00. W pilnych sprawach, można podejść do zakrystii po każdej Mszy świętej. Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk.
  3. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca.
  4. We wtorek 24 sierpnia wyruszy o godz. 8.30 parafialna pielgrzymka „Śladami Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej”. W programie: ok. godz. 9.30 zwiedzanie Domu Arcybiskupów Warszawskich, ok. godz. 11.00 nawiedzenie grobu Prymasa Tysiąclecia w Katedrze Warszawskiej i zwiedzanie podziemi Katedry. Ok. godz. 13.00 przejazd do zakładu dla niewidomych w Laskach k. Warszawy założonego przez Matkę Elżbietę Różę Czacką, tam Msza Święta o godz. 14.00 i zapoznanie się z życiem i działalnością przyszłej błogosławionej. Powrót ok. godz. 18.00. zapisy do autokaru przyjmujemy w zakrystii. Koszty autokaru pokrywa parafia, prosimy o wzięcie swojego prowiantu. Osoby, które chcą dołączyć do pielgrzymki własnym środkiem transportu, również prosimy o zgłoszenie się do zakrystii, byśmy wiedzieli jak liczna będzie grupa pielgrzymkowa.
  5. W czwartek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte w tym dniu o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
  6. Od 8 września rozpoczynamy nowy kurs przedmałżeński, który potrwa do 10 listopada. Spotkania odbywają się w środę o 19.30 w Sali Jana Pawła II. Kurs odbywa się w formie wykładowo warsztatowej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Mateusz osobiście lub przez Internet (mateuszran@op.pl).
  7. Są wolne intencje mszalne na miesiąc sierpień i wrzesień. Osoby, które chcą zamówić Msze Świętą za siebie bądź swoich bliskich prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg wynagrodzi za wszelkie okazane dobro, wszystkim wyjeżdzającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku, a pozostającym w parafii dobrego tygodnia.