1. Od poniedziałku Msze Święte odprawiane są o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Kancelaria parafialna od 1 września czynna jest od poniedziałku do czwartku od 19.00 do 20.00 i w środy dodatkowo od 9.00 do 10.00, Prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk.
 2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca.
 3. Od tej niedzieli w naszej parafii rozpoczyna praktykę kleryk Mateusz Nerlo. Witamy go serdecznie w naszej parafii.
 4. 1 września o godz. 17.00 Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godziny 21.00 w piątek spowiedź od godz. 17.00 i Adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 21.00. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
 6. Za tydzień w niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych
 7. 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się Beatyfikacja Matki Elżbiety Róży Czackiej i Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy wiernych do duchowej łączności w liturgii beatyfikacyjnej za pośrednictwem transmisji telewizyjnych i radiowych. Od piątku 3 września po Mszy wieczornej o godz. 18.00 będzie nowenna, która stanowi bezpośrednie przygotowanie do beatyfikacji. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
 8. W dzisiejszą niedziele zbieramy ofiary do puszek na pokrycie kosztów związanych z pracami remontowymi przeprowadzonymi w kościele. Natomiast za tydzień na prośbę Caritas Polska, będziemy zbierać ofiary na uchodźców z Afganistanu przebywających na terenie naszego kraju.
 9. Od 8 września rozpoczynamy nowy kurs przedmałżeński, który potrwa do 10 listopada. Spotkania odbywają się w środę o 19.30 w Sali Jana Pawła II. Kurs odbywa się w formie wykładowo warsztatowej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Mateusz osobiście lub przez Internet (mateuszran@op.pl).
 10. Wznawiamy spotkania dla osób przygotowujących się do bierzmowania. Wszystkich, którzy od roku przygotowują się do przyjęcia sakramentu ks. Łukasz zaprasza na spotkanie do kościoła 10 września na godz. 19.00.
 11. Są wolne intencje mszalne. Osoby, które chcą zamówić Msze Świętą za siebie bądź swoich bliskich prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.