1. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00.
 3. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 8.00 w Sali Jana Pawła II, odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca.
 4. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych.
 5. W dzisiejszą niedziele na prośbę Caritas Polska, zbieramy ofiary na uchodźców z Afganistanu przebywających na terenie naszego kraju.
 6. Od 4 września w naszej parafii rozpoczyna działalność żeńska Drużyna Skautów Europy. Wszystkie osoby w wieku od 12 do 17 lat, zainteresowane dołączeniem do drużyny,  zapraszamy 12 września na Mszę Świętą o godz. 9.30. Po Mszy Świętej, będzie możliwość zgłoszenia się i uzyskania dokładnych informacji.
 7. W naszej parafii wznawiamy spotkania wspólnoty Młodzi Młodym. Zapraszamy wszystkich młodych od klasy 8 SP do końca szkoły średniej. Spotkania odbywają się we wtorki o g. 18.45 w sali JPII. Więcej informacji u ks. Kamila.
 8. W środę 8 września obchodzimy Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 9. Od 8 września rozpoczynamy nowy kurs przedmałżeński, który potrwa do 10 listopada. Spotkania odbywają się w środę o 19.30 w Sali Jana Pawła II. Kurs odbywa się w formie wykładowo warsztatowej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Mateusz osobiście lub przez Internet (mateuszran@op.pl).
 10. Wznawiamy spotkania dla osób przygotowujących się do bierzmowania. Wszystkich, którzy od roku przygotowują się do przyjęcia sakramentu ks. Łukasz zaprasza na spotkanie do kościoła w piątek 10 września na godz. 19.00.
 11. Młodzież klas 8 i starsza, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszona jest o zgłoszenie się do ks. Kamila. Zapisy i informacje w zakrystii i u ks. Kamila.
 12. W piątek 10 września o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie Scholi parafialnej. Zapraszamy wszystkich, którzy już tę posługę podjęli oraz osoby śpiewające i grające, które chciałyby do scholii dołączyć. Szczegółowe informacje u Pana organisty.
 13. Za tydzień 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się Beatyfikacja Matki Elżbiety Róży Czackiej i Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Zachęcamy wiernych do duchowej łączności w liturgii beatyfikacyjnej za pośrednictwem transmisji telewizyjnych i radiowych. Do dnia beatyfikacji, po Mszy wieczornej o godz. 18.00 będzie nowenna, która stanowi bezpośrednie przygotowanie do tej uroczystości. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
 14. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas trzecich Szkół Podstawowych, które w tym roku szkolnym przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w piątek 17 września o godz. 19.00 w Kościele.
 15. Są wolne intencje mszalne. Osoby, które chcą zamówić Msze Świętą za siebie bądź swoich bliskich prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 16. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.