1. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca.
  2. W naszej parafii rozpoczyna działalność żeńska Drużyna Skautów Europy. Wszystkie dziewczynki w wieku od 12 do 17 lat, zainteresowane dołączeniem do drużyny, zapraszamy do zakrystii po Mszy Świętej w celu uzyskania dokładnych informacji.
  3. W naszej parafii wznawiamy spotkania wspólnoty Młodzi Młodym. Zapraszamy wszystkich młodych od klasy 8 SP do końca szkoły średniej. Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 18.45 w sali JPII. Więcej informacji u ks. Kamila.
  4. Wznawiamy spotkania dla osób przygotowujących się do bierzmowania. Wszystkich, którzy od roku przygotowują się do przyjęcia sakramentu ks. Łukasz zaprasza na spotkania w drugi i czwarty piątek miesiąca na godz. 19.00.
  5. Młodzież klas 8 i starsza, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii. Zapisy i informacje u ks. Kamila.
  6. Zapraszamy na wieczór uwielbienia, który odbędzie się w czwartek 23 września w kościele podczas wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Dzisiaj zbieramy ofiary na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, w którym do kapłaństwa przygotowuje się 60 kleryków.
  8. Są wolne intencje mszalne. Osoby, które chcą zamówić Msze Świętą za siebie bądź swoich bliskich prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.