1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rak. Od dzisiejszej niedzieli w kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 126 osób (1 osoba na 4 m2). W Sali Jana Pawła II, może być do 72 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Oto Ja poślij mnie” po Mszy świętej chętni, którzy chcą wesprzeć Papieskie Dzieła Misyjne, mogą złożyć ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła.
  3. W dzisiejszą niedzielę prowadzone jest w kościele w Polsce statystyczne liczenie wiernych uczęszczających do kościoła na niedzielne Msze Święte.
  4. Od dzisiejszej niedzieli, by umożliwić wiernym udział w niedzielnej Mszy Świętej do odwołania będzie odprawiana dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00.
  5. Nabożeństwa październikowe, w kościele odprawiane są: w niedzielę o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30. Dzieci na różaniec zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17.15.
  6. Dzisiaj, Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii świętej o godz. 16.00 dla grupy III i IV. W związku z zaistniałą sytuacją spotkanie to, jest dla chętnych. Zgodnie z zaleceniem Arcybiskupa Warszawskiego rodzicom pozostawiam prawo decyzji o ewentualnym odłożeniu sakramentów ich dzieci i uczestnictwa w spotkaniu liturgicznym. W chwili obecnej spotkania dla dzieci komunijnych i ich rodziców zostają zawieszone do ustania obostrzeń.
  7. W czwartek 22 października o godz. 19.00 w Sali Jana Pawła II spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla grupy prowadzonej przez ks. Kamila.
  8. Osoby rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania, następne spotkanie mają w piątek 23 października o godz. 19.00 w sali Jana Pawła II.
  9. Studenci i osoby żyjące w małżeństwie oraz osoby powyżej 19 roku życie nie będące w konkubinacie, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania a chcą się do niego przygotować, proszone są o zgłoszenie się do ks. proboszcza. Przygotowanie do tego sakramentu będzie odbywać się w poniedziałki o godz.19.00 w kościele od 26 października br.
  10. Od dzisiaj przyjmujemy na wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.