1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust.
 2. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako 106-ty Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców. W odpowiedzi na apel prezydium Episkopatu i przewodniczącego Rady KEP ds. Migracji – decyzją metropolity warszawskiego w kościołach dzisiaj prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos. Ofiary na ten cel można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła.
 3. Od czwartku zapraszamy na nabożeństwo październikowe, które w kościele odprawiane jest w niedzielę o godz. 17.30 a w tygodniu po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30. Dzieci na różaniec zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17.15.
 4. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III szkoły podstawowej, które w przyszłym roku mają przystąpić do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę
  3 października br. o godz. 10.00 w kościele.
 5. We wtorek 6 października o godz. 19.30 spotkanie szafarzy i lektorów
  z ks. proboszczem na plebanii.
 6. Nowy kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klas 8 i szkół średnik rozpocznie się 9 października o godz. 19.00 w Sali
  Jana Pawła II.
 7. Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii zostało przeniesione na 14 października br. Kurs składa się z 10 cotygodniowych spotkań w formie wykładowo-warsztatowej. Spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach 19.30-21.00. Obowiązuje limit 10 par. Zgłoszenia można kierować na adres: mateuszran@op.pl bądź osobiście do księdza Mateusza.
 8. Od połowy października wracamy do praktyki udzielania sakramentu chrztu w 1 i 3 niedzielę miesiąca.
 9. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek, przed południem odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 17.00. Msza o Najświętszym Sercu Jezusa o godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
 10. Za tydzień, będziemy zbierać do puszek ofiary na wymianę okien pod witraże w naszej świątyni.
 11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.