1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 do godz. 20.00
  2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 8.00 spotkanie Koła Żywego Różańca w Sali Jana Pawła II.
  3. Dzisiaj o godz. 16.00 dla grupy 1,2,3, Msza dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej. Dla grupy 4,5,6, Msza Święta o godz. 16.00 – 17 października br.
  4. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca.
  5. Młodzież klas 8 i starsza, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii. Zapisy i informacje u ks. Kamila.
  6. Od dzisiaj wznawiamy spotkania Kręgu biblijnego, który odbędzie się w niedzielę o godz. 19.00 w salce pod kościołem.
  7. Młodzież studiującą i pracującą zapraszamy na spotkanie w soboty o godz. 19.30 w Sali Jana Pawła II spotkania prowadzi ks. Mateusz.
  8. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 17.30, od poniedziałku do soboty dla dzieci o godz. 17.15, dla ogółu parafian w tygodniu po Mszy świętej o godz. 18.00.
  9. W sobotę 9 października rocznica I komunii świętej dla dzieci, które przystąpiły do niej w roku 2020, o godz. 10.00 zapraszamy rodziców i dzieci ze SP przy ul. Kameralnej, klasy 5ABCD, SP Jedynki i Międzynarodowej, o godz. 12.30 zapraszamy rodziców i dzieci ze SP przy ul. Kameralnej klasy 5EFGH, SP Magellana i Odkrywców.
  10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”, w tym dniu, będziemy zbierać ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  11. Za tydzień 10 października o 19.00 w kościele odbędzie się występ orkiestry kameralnej i chóru Confuoco w ramach 13 Międzynarodowego Festiwalu Musica Clasicca.
  12. W piątek 22 października, organizujemy wyjazd do Łodzi na Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Mocni w Duchu. Wydarzenie to, nosi nazwę Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa. Zapraszamy wszystkich młodych od 7 klasy SP do końca szkoły średniej, którzy chcą nauczyć się modlić, potrzebują świeżości w wierze, ale również poznać innych młodych. Więcej informacji oraz zapisy u x. Kamila.
  13. Są wolne intencje mszalne. Osoby, które chcą zamówić Msze Świętą za siebie bądź swoich bliskich prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  14. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.