1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust.
  2. Dzisiaj obchodzimy XX dzień papieski pod hasłem Totus Tuus. W całej Polsce prowadzona jest zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera kształcenie uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  3. Nabożeństwa październikowe, w kościele odprawiane są: w niedzielę o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30. Dzieci na różaniec zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17.15.
  4. 13 października, po Mszy świętej o godz. 18.00, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Podczas nabożeństwa zostanie poświęcona nowa monstrancja do wystawienia Najświętszego Sakramentu. Fundator ofiarowuje parafii monstrancję – Ad Maiorem Dei Gloriam i chce pozostać anonimowym.
  5. Rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii 14 października br. Kurs składa się z 10 cotygodniowych spotkań w formie wykładowo-warsztatowej. Spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach 19.30-21.00. Obowiązuje limit 10 par. Zgłoszenia można kierować na adres: mateuszran@op.pl bądź osobiście do księdza Mateusza.
  6. W czwartek 15 października zapraszamy na wieczór uwielbienia o godz. 19.30.
  7. Od połowy października wracamy do praktyki udzielania sakramentu chrztu w 1 i 3 niedzielę miesiąca.
  8. Dzisiaj, Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii świętej o godz. 16.00 dla grupy I i II. a w niedzielę 18 października o godz. 16.00 dla grupy III i IV.
  9. Osoby rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania, następne spotkanie będą miały, jeżeli sytuacje epidemiczna na to pozwoli, w piątek 23 października o godz. 19.00 w sali Jana Pawła II.
  10. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy na wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.