1. W dzisiejszą niedzielę prowadzone jest we wszystkich parafiach w Polsce badanie niedzielnych praktyk religijnych.
 2. W związku z Rokiem św. Józefa, ogłoszonym przez papieża Franciszka, w naszej parafii można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (spowiedź lub stan łaski uświęcającej, komunia święta, modlitwa w intencjach papieskich). W naszej parafii szczególnymi dniami, w których można zyskać odpust zupełny jest: każda środa, każdy 19 dzień miesiąca.
 3. W naszej parafii rozpoczyna działalność żeńska Drużyna Skautów Europy. Wszystkie dziewczynki w wieku od 12 do 17 lat, zainteresowane dołączeniem do drużyny, zapraszamy do zakrystii po Mszy Świętej w celu uzyskania dokładnych informacji.
 4. W naszej parafii wznawiamy spotkania wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Młodzi Młodym. Zapraszamy wszystkich młodych od klasy 8 SP do końca szkoły średniej. Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 18.45 w sali JPII. Więcej informacji u ks. Kamila.
 5. Młodzież klas 8 i starsza, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii. Zapisy i informacje u ks. Kamila.
 6. Młodzież studiującą i pracującą zapraszamy na spotkanie w soboty o godz. 19.30 w Sali Jana Pawła II spotkania prowadzi ks. Mateusz.
 7. Po Mszy świętej młodzież oazowa udziela informacji na temat swojej działalności.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych i spowiedź od godz. 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej do godz. 21.00, nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00.
 9. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe, zapraszamy od poniedziałku do soboty na godz. 17.15 dzieci i rodziców. Różaniec dla ogółu parafian po Mszy świętej o godz. 18.00.
 10. W sobotę 2 października Ojcowie Dominikanie ze Służewa w Warszawie zapraszają na XI Dzień Modlitwy Różańcowej na to spotkanie zaproszeni są przede wszystkim Koła Żywego Różańca. Program na plakacie wywieszonym w gablocie.
 11. W sobotę 9 października rocznica I komunii świętej dla dzieci, które przystąpiły do niej w roku 2020, o godz. 10.00 zapraszamy rodziców i dzieci klasy 5ABCD, SP Jedynki i Międzynarodowej, o godz. 12.30 zapraszamy rodziców i dzieci klasy 5EFGH, SP Magellana i Odkrywców.
 12. Są wolne intencje mszalne. Osoby, które chcą zamówić Msze Świętą za siebie bądź swoich bliskich prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu.