1. Stosując się do wytycznych organów państwowych prosimy o przestrzeganie rozporządzeń sanitarnych dotyczących zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk. W kościele w nabożeństwach, może uczestniczyć do 31 osób (1 osoba na 15 m2). Pierwszeństwo przebywania w kościele mają osoby, które zamówiły intencje mszalne. W Sali Jana Pawła II, może być do 20 osób. Jednocześnie informuję o udzieleniu przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  2. By umożliwić wiernym udział w niedzielnym nabożeństwie do odwołania jest odprawiana dodatkowa Masza Święta dla ogółu parafian o godz. 16.00
  3. Dzisiaj w Kościele obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich ogłoszony przez papieża Franciszka pod hasłem „Wyciągnij rękę do ubogiego” po Mszy Świętej, będzie można złożyć ofiary do puszek na rzecz ubogich. Za każdą złożoną ofiarę niech Bóg wynagrodzi.
  4. Wypominki miesięczne czytane są na dodatkowo odprawianej Mszy Świętej w listopadzie, w tygodniu o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 8.00. Wypominki roczne czytane są zawsze w drugą niedzielę miesiąca przed Mszą o godz. 8.00.
  5. Podajemy do publicznej wiadomości, że nasz parafianin alumn szóstego roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie – Damian Drozd s. Andrzeja i Danuty, zamierza przyjąć w dniu 30 listopada b.r. święcenia Diakonatu. Gdyby ktoś znał przeszkody, które uniemożliwiają przyjęcie święceń proszony jest o poinformowanie proboszcza parafii. Wszystkim polecamy kleryka Damiana modlitewnej pamięci, by posługa do której się szykuje, przyniosła błogosławione owoce dla wspólnoty wiernych.
  6. W czwartek podczas wieczornej adoracji odbędzie się wieczór uwielbienia oraz „sztafeta modlitewna” organizowana przez Wspólnotę Kościoła Domowego.
  7. Można zamawiać intencje mszalne na listopad i grudzień.
  8. „Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to nowatorski projekt muzyczny, któremu przyświeca idea przybliżenia młodzieży postaci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Inicjatywę dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci, a realizowany jest przez „Stację7” więcej informacji na stronie internetowej https://czastomilosc.stacja7.pl
  9. W tym tygodniu, najprawdopodobniej rozpoczniemy remont w prezbiterium, który jest związany z zakończeniem prac dotyczących zamontowania witraża i przygotowaniem do prac dotyczących wystroju prezbiterium oraz pomalowaniem ścian.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i na parafialne konto bankowe PeKaO S.A. 59 1240 6351 1111 0000 4814 4351. Dziękujemy wszystkim, którzy w poczuciu odpowiedzialności za utrzymanie kościoła, przekazali ofiary na konto. Dzięki temu możemy opłacić bieżące rachunki i koszty wynikające z prowadzenia parafii. Wszystkim parafianom życzymy, dobrego zdrowia, i wielu łask Bożych.